O nás

,,My tři, my nejsme žádní mistři neee…” No jo, moje psí máma a táta rádi poslouchají hip hop a tak si to občas švihnu s nimi taky. Tak tedy, k jádru pudla, kdo jsme? Já jsem Kobe (čti Koubí), 33 kilový kříženec staforda s pitbulem, kterého si jako malinkého, schouleného v rohu, v srpnu roku 2021 vybral můj psí táta Martin a odvezl k sobě domů. Od té doby mu samozřejmě dělám samou radost! Rozuměj, samou láskou na něj skáču, olizuju, a jsme parťáci ve dne i v noci. Rád se tulím no… Časem, když už jsem trochu povyrostl, se k nám přidala i má psí máma Kateřina, která nás skvěle doplnila! A od té doby se o postel dělíme všichni tři. Nebudu lhát, občas je trochu utlačuju, ale jelikož se ráno probouzím v jejich objetí, asi jim to tolik nevadí.

Pravidelně vyrážíme na výlety jak po České republice, tak do zahraničí, a tak mi hodně často kupují nějaké dobrotky, postroje, či oblečky. Protože se v tom oba trochu vyžívají, neříkejte jim to, ale někdy mi přijde, že až moc, napadlo je, že bychom v tom mohli i podnikat. Doporučovat tak dále co se nám osvědčilo a baví nás.

Táta Martin je výborný fotograf. Stal jsem se díky němu menší hvězdou, ale já jsem samozřejmě skvělý model už od narození a pózování, s piškotkem, mi jde už od štěněte. Takže se stará o veškeré produktovky a hlavně se mnou vše poctivě testuje, ať máme všichni jistotu, že to vydrží kdejaké válení na gauči či bláznění a hraní.

Mámu Kateřinu, tu baví sedět za notebookem, psát, plánovat, objednávat, komunikovat se všemi, vymýšlet a po technické stránce vše obstarat. Jo a taky se se mnou pořád mazlí, když mám na sobě ty oblečky. Je vždy dojatá a usmívá se jak knedlíček (tak ji říká táta, snad mě za to nenechá o hladu, že jsem to prásknul). Ale nebojte, mazlí se se mnou, i když na sobě žádné pyžámko ani mikinku nemám!

A já, ten nejvyšší a nejchlupatější, celkově na vše poctivě dohlížím a zkouším. Občas z gauče nebo z postele, v pyžámku či mikině, které vám s mámou a tátou na našem webu nabízíme.

Za mé spokotlapky Kobe 🐾

DSC06656-Edit

PS: Proč tu není fotka nás tří? No, on totiž táta rád fotí, nás s mámou, ale sám to moc nemusí. Tak nám dejte chvilku, my ho s mámou přemluvíme a brzy nás tu uvidíte všechny tři. 
A kdybyste chtěli taky takovou pěknou fotku, klidně nám napište! Táta Martin fotí krajinky, ale nejradši nás tlapky chlupaté, tak se můžeme domluvit a něco nafotíte. Tu je jeho insta @martin_bajzik, mrkněte!